ФСБ затримала в Ростові "голову парламенту ЛНР" - ЗМІ

ФСБ затримала в Ростові "голову парламенту ЛНР" - ЗМІ

1143
Ukrinform
ФСБ РФ продовжує зачищати ряди проросійських бойовиків Донбасу. Днями в Росії був затриманий один із ватажків "ЛНР" Олексій Карякін, який обіймав у квазідержаві посаду "голови парламенту".

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на інформоване джерело.

"Карякін був затриманий у Ростові російським ФСБ два дні тому. Після цього російські ЗМІ написали, що він відрікся від "Новоросії" і здався Україні", - сказав співрозмовник.

Він не виключив, що ФСБ може вбити Карякіна і підкинути його тіло на територію України, з метою її дискредитації.

"Ми не виключаємо, що це спецоперація, хоча, насамперед, вона спрямована на зачистку рядів луганської "еліти", точно так, як це нещодавно сталося з "главою уряду", який несподівано повісився. Проте не виключено, що метою спецоперації може бути дискредитація України, і Карякіна, наприклад, можуть знайти мертвим, у тому числі і на українській території", - пояснило джерело.

ZN.UA звернулося із запитом стосовно Карякіна в Службу безпеки України. Напередодні, 4 жовтня, видання Washington Post писало, що проросійські терористи почали проводити широкомасштабні чистки у своїх рядах після інформації про те, що лідера так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького нібито намагалися скинути. Аналітики припускають, що криваві розправи між бойовиками можуть призвести до інтенсифікації зіткнень на лінії фронту. Чистки можуть бути пов'язані з боротьбою за контроль над контрабандистськими каналами між Росією й Україною, які проходять через території, захоплені проросійськими терористами. Не виключено також, що це наслідок боротьби покровителів бойовиків у Москві, оскільки еліти з Кремля ведуть свої власні війни на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-