Справа Сущенко: Адвокат подав ще одне клопотання до ФСБ і вимогу в СІЗО

Справа Сущенко: Адвокат подав ще одне клопотання до ФСБ і вимогу в СІЗО

1269
Ukrinform
Адвокат Марк Фейгін у вівторок подав ще одне клопотання до ФСБ про негайний допуск у справу журналіста Укрінформу Романа Сущенко та вимогу в СІЗО.

Про це він написав у Facebook.

"Щойно я подав ще одне клопотання до слідчого органу ФСБ про негайний мій допуск до справи Сущенка і вимогу в СІЗО. Ну, подивимося ...", - написав Фейгін.

Як повідомляло агентство, раніше Фейгін зазначив, що особисто приніс до слідчого управління свою заяву про вступ у справу і відповідний ордер в СІЗО. Законних перепон розпочати захист власного кореспондента Укрінформу, на думку адвоката, бути не може, але слідчий не передав допуск до Сущенка в СІЗО, як того вимагає Кримінальний процесуальний кодекс.

Нагадаємо, власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка в порушення всіх міжнародних правил затримали в Москві у п'ятницю, 30 вересня, і обвинуватили у шпигунстві, заявивши, що він є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР заявили, що обвинувачення ФСБ абсолютно не відповідає дійсності.

Московський суд заарештував Романа Сущенка до 30 листопада. Його адвокату Марку Фейгіну, незважаючи на всі спроби, не вдалося в понеділок потрапити до свого підзахисного, крім того до журналіста не пускають консула.

Міжнародні організації, МЗС країн, міжнародна та європейська федерації журналістів закликали Москву звільнити Сущенка.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-