Людмила Кіченок стала віцечемпіонкою парного турніру WTA у Парижі
Укрінформ
Найкраща українська тенісистка у парному розряді Людмила Кіченок зіграла у суботу у фіналі паризького турніру WTA 125 із призовим фондом $115,000.
Людмила та її партнерка Дезіре Кравчик зі США у двох сетах програли японці Сюко Аоямі та Ень Шуо Лян з Тайваню - 6:7 (5:7), 2:6, передає Укрінформ.
Гра на корті тривала 1 годину 34 хвилини.
Людмила Кіченок уперше в кар'єрі грала у фіналі турніру категорії WTA 125.
Фото: Арата Ямаока TENNIS Club/ФТУ.