АПЛ: «Вест Гем» Ярмоленка зіграв внічию з «Крістал Пелас»

Команда українця втратила перші очки на старті сезону.

В матчі 3-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Вест Гем» зіграв внічию на своєму полі з «Крістал Пелас» - 2:2, передає Укрінформ.

Господарі вийшли вперед на 39-й хвилині – м’яч забив Пабло Форналс. «Вест Гем» мав велику перевагу, але несподівано пропустив на початку другого тайму. За гостей забив Конор Галлахер.

На 68-й хвилині Мікейл Антоніо зробив рахунок 2:1 на користь «Молотобійців». Однак, майже одразу «Крістал Пелас» знову відновив рівновагу – другий м’яч забив Галлахер. У підсумку, нічия 2:2.

Український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко розпочав матч в запасі і вийшов на поле на 87-й хвилині, замінивши Форналса.

Інші важливі матчі 3-го туру АПЛ: «Ліверпуль» - «Челсі» (28 серпня, 19:30), «Вулвергемптон» - «Манчестер Юнайтед» (29 серпня, 18:30).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 3-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» переміг на своєму полі «Арсенал» - 5:0.