«Львів» програв вдома «Інгульцю» в чемпіонаті УПЛ

«Інгулець» здобув першу перемогу в сезоні.

В заключному матчі 5-го туру чемпіонату УПЛ «Львів» програв на своєму полі «Інгульцю» (Петрове) - 1:2, передає Укрінформ.

Господарі вийшли вперед на 14-й хвилині – відзначився Максим Грисьо. Після перерви «Інгулець» протягом двох хвилин забив два м’ячі. Голи в активі Олександра Козака і Артема Ситало. «Інгулець» втримав рахунок 2:1 на свою користь і здобув першу перемогу в сезоні.

Результати попередніх матчів туру:

«Динамо» (Київ) – «Десна» (Чернігів) – 4:0

Голи: Віталій Буяльський (32 і 57), Віктор Циганков (37, з пенальті), Тарас Завійський (78, автогол)

«Колос» (Ковалівка) – «Олександрія» - 0:1

Гол: Владислав Бабогло (52);

«Ворскла» (Полтава) - «Металіст 1925» (Харків) - 2:0

Голи: Володимир Чеснаков (41) - Євген Ткачук (55, у власні ворота);

«Верес» (Рівне) - «Минай» - 1:0