Серія А: «Ювентус» втратив перемогу над «Удінезе»

Кріштіану Роналду не потрапив до стартового складу.

В 1-му турі чемпіонату Італії (Серія А) «Ювентус» зіграв внічию на виїзді з  «Удінезе» - 2:2, передає Укрінформ.

До перерви гості забили два м’ячі – відзначились Пауло Дібала і Хуан Куадрадо. На 51-й хвилині Роберто Перейра один м’яч відіграв, реалізувавши пенальті. А на 83-й хвилині Жерар Делофеу зрівняв рахунок.

На 5-й компенсованій хвилині Кріштану Роналду вивів «Юве» вперед, але гол відмінили після перегляду VAR.

Лідер «Ювентуса» Кріштіану Роналду не потрапив до стартового складу. За офіційною інформацією – португалець не у формі. Роналду вийшов на поле на 60-й хвилині, замінивши Альваро Морату.

Заключний матч першого туру Серії А «Сампдорія» - «Мілан» зіграють 23 серпня (21:45).

Як повідомляв Укрінформ, в 1-му турі чемпіонату Італії (Серія А) міланський «Інтер» обіграв «Дженоа» - 4:0.