«Ман Сіті» здобув першу перемогу в сезоні АПЛ

Команда Хосепа Гвардіоли розгромила «Норвіч».

В матчі 2-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на своєму полі «Норвіч» - 5:0, передає Укрінформ.

Господарі вийшли вперед вже на 7-й хвилині – автогол записали на воротаря «Норвіча» Тіма Крула. На 22-й хвилині новачок «Ман Сіті» Джек Гріліш подвоїв перевагу. В другому таймі Еймерік Лапорт, Рахім Стерлінг і Ріяд Марез закріпили успіх «Ман Сіті» - 5:0 на користь команди Гвардіоли.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко провів увесь матч в запасі.

Інші важливі матчі 2-го туру АПЛ: «Саутгемптон» - «Манчестер Юнайтед» (22 серпня, 16:00), «Арсенал» - «Челсі» (22 серпня, 18:30), «Вест Гем» - «Лестер» (23 серпня, 22:00).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 2-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» обіграв на своєму полі «Бернлі» - 2:0.