АПЛ: «Манчестер Юнайтед» розгромив «Лідс»

Хет-трик в активі Бруну Фернандеша, Поль Погба віддав чотири результативні передачі.

В матчі 1-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» впевнено переміг на своєму полі «Лідс» - 5:1, передає Укрінформ.

Господарі вийшли вперед на 30-й хвилині – відзначився Бруну Фернандеш. На початку другого тайму «Лідс» ненадовго зрівняв рахунок після голу Люка Ейлінга.

Однак далі «МЮ» забив чотири м’ячі за 15 хвилині (Бруну Фернандеш-2, Мейсон Грінвуд, Фред) і зняв усі питання щодо переможця матчу. 5:1 – «МЮ» здобуває першу велику перемогу в сезоні.

З інших матчів стартового туру АПЛ відзначимо наступні: «Челсі» - «Крістал Пелас» (14 серпня, 17:00), «Норвіч» - «Ліверпуль» (14 серпня, 19:30), «Тоттенгем» - «Манчестер Сіті» (15 серпня, 18:30).