Президент привітав борчиню Черкасову з «бронзою» токійської Олімпіади

Президент Володимир Зеленський привітав українську борчиню Аллу Черкасову, яка стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Токіо (Японія).

Як передає Укрінформ, про це глава держави написав у Твітері.

"Щиро вітаю нашу Аллу Черкасову зі здобуттям "бронзи" у вільній боротьбі в категорії до 68 кг. Впевнено здолавши олімпійську чемпіонку з Сару Досьо, Алла принесла 7-му медаль у скарбничку. Пишаємося тобою, Алло! ", - написав Президент.

Він також закликав українців вболівати за українських спортсменів на Олімпіаді.

Як повідомлялося, українська борчиня Алла Черкасова (вагова категорія до 68 кг) стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Токіо (Японія).

У сутичці за місце на п'єдесталі Черкасова поклала на лопатки олімпійську чемпіонку Ріо-2016 японку Сару Досо.

В активі збірної України вже 7 нагород токійської Олімпіади - 1 срібна і 6 бронзових.