«Так тримати»: Зеленський привітав плавця Романчука зі «сріблом» у Токіо

Президент України Володимир Зеленський привітав українська плавця Михайла Романчука зі срібною медаллю на Олімпіаді в Токіо.

Як передає Укрінформ, про це глава держави написав у Твіттері.

"Вітаю плавця Михайла Романчука з новою перемогою на Олімпіаді – здобуттям «срібла» у плаванні вільним стилем на 1500 м. Михайло приніс Україні першу срібну медаль на іграх в Токіо та шосту в загальному заліку. Так тримати!", - зазначив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, українець Михайло Романчук із результатом 14 хвилин 40,66 секунди виграв «срібло» у фіналі 1500-метрівки вільним стилем на Оліміпіаді в Токіо. «Золото» здобув американець Роберт Фінк (14.39,65), «бронза» дісталася німцю Флоріану Веллброку (14.40,91).

В активі збірної України вже шість медалей токійської Олімпіади - 1 срібна і 5 бронзових.