«Динамо» зіграло внічию з німецьким «Уніоном» на зборі в Австрії

Футболісти київського «Динамо» завершили унічию (1:1) зустріч із клубом нимецької Бундесліги «Уніон» (Берлін) на міні-зборі в Австрії.

М'ячі на стадіоні міста Кематен забили: Беньямін Вербич (48-ма хвилина) - у киян; Андреас Фогльзаммер (36) - у суперників, передає Укрінформ.

Склад «Динамо». Перший тайм - Бущан, Миколенко, Сирота, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Гармаш, Шапаренко, Циганков, Родрігес, Кулач.

Другий тайм - Бойко, Шабанов, Попов, Тимчик, Сідклей, Караваєв, Андрієвський, Буяльський, Шепелєв, Де Пена, Вербич (Шкурін, 59).

На 26 липня чемпіони України запланували в Австрії спаринг з іспанським «Вільярреалом» у місті Куфштайн. Однак цей матч не відбудеться через виявлення випадків коронавірусу у складі іспанців.

Після збору підопічні Мірчі Луческу повернуться до Києва і продовжать роботу на своїй навчально-тренувальній базі у Кончі-Заспі. Офіційний сезон кияни розпочнуть 1 серпня матчем 2-го туру чемпіонату України проти рівненського «Вереса».