Українець Онуфрієв виграв «бронзу» першості Європи у стрибках із жердиною

Український стрибун із жердиною Олександр Онуфрієв посів третє місце на юніорській першості Європи з легкої атлетики (спортсмени до 20-ти років), який завершився в Таллінні (Естонія).

У заключний день змагань Онуфрієв здобув бронзову нагороду з особистим рекордом - 5,44 метра, передає Укрінформ.

Українець за додатковими показниками поступився «сріблом» Матвію Волкову з Білорусі, який також фінішував із результатом 5,44 метра.

Переміг Француз Ентоні Амміраті, який подолав висоту на позначці 5,64 метра.

Як повідомлялося, днем раніше українець Артур Фельфнер виграв континентальну першість у секторі для метання списа, показавши кращий результат сезону у світі серед юніорів (78,41 метра). «Срібло» на 800-метрівці виграла Світлана Жульжик, яка подолала дистанцію з особистим рекордом - 2 хвилини 04,02 секунди.