Норвежець Варгольм побив світовий рекорд в бігу на 400 м з бар'єрами

Українки Рижикова і Ткачук стали призерками етапу Діамантової ліги в Осло.

Норвезький легкоатлет Карстен Варгольм встановив новий світовий рекорд в бігу на 400 м з бар'єрами, передає Укрінформ.

На етапі Діамантової ліги в Осло спортсмен переміг з результатом 46,70 секунди. Попередній рекорд (46,78) був встановлений в 1992 році американцем Кевіном Янгом.

Також на етапі в Осло українка Анна Рижикова виграла «срібло» в бігу з бар'єрами на 400 метрів, а Вікторія Ткачук стала бронзовою призеркою.

Для Рижикової це друга нагорода Діамантової ліги в цьому сезоні, на етапі у Флоренції вона також була другою. Ткачук вперше в цьому сезоні піднялася на п'єдестал цього турніру.

Українка Марина Бех-Романчук так і не зуміла показати результат у секторі для стрибків у довжину. Усі її 5 спроб не зарахували через заступи.