Іспанія перемогла Словаччину і пробилася у плей-офф Євро-2020

Футболісти збірної Іспанії здобули перемогу над командою Словаччини у заключному матчі квартету Е групової стадії чемпіонату Європи.

Зустріч пройшла в Севільї і завершилася з рахунком 5:0, передає Укрінформ.

Успіх піренейцям принесли автоголи словаків Мартіна Дубравки (30-та хвилина) та Юрая Куцки (71) і голи Эмеріка Ляпорта (45+3), Пабло Сарабії (56) та Фернандо Торреса (67).

Форвард іспанців Альваро Мората на 12-й хвилині не реалізував пенальті.

У паралельному матчі групи Е у Санкт-Петербурзі Швеція з рахунком 3:2 обіграла команду Польщі, яка достроково завершила виступ на Євро-2020.

Підсумкове турнірне становище: Швеція - 7 очок, Іспанія - 5, Словаччина - 3, Польща - 1.

В 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція 29 червня на «Хэмпден Парк» в Глазго розіграє путівку до чвертьфіналу з однією з третіх команд квартетів C (Україна) або D (Чехія).

Іспанці в свою чергу днем раніше на «Паркені» в Копенгагені протистоятимуть збірній Хорватії.