Швеція обіграла Польщу і з першого місця вийшла до 1/8 фіналу Євро-2020

Збірна Швеції з футболу завдала поразки команді Польщі у заключному матчі квартету Е групової стадії чемпіонату Європи.

Зустріч пройшла у Санкт-Петербурзі і завершилася з рахунком 3:2, передає Укрінформ.

У складі шведів дублем відзначилися Еміль Форсберг (2-а та 59-а хвилини), ще один м'яч забив Віктор Клаессон (90+4); у поляків - двічі забив Роберт Левандовський (61, 84).

Швеція вийшла у плей-офф континентальної першості, Польща достроково завершила виступ на Євро-2020.

У паралельному матчі групи Е в Севільї Іспанія з рахунком 5:0 здобула перемогу над футболістами Словаччини.

Підсумкове турнірне становище: Швеція - 7 очок, Іспанія - 5, Словаччина - 3, Польща - 1.

В 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція 29 червня на «Хэмпден Парк» в Глазго розіграє путівку до чвертьфіналу з однією з третіх команд квартетів C або D.

Іспанці в свою чергу днем раніше на «Паркені» в Копенгагені протистоятимуть збірній Хорватії.