Німеччина перемогла Португалію у результативному матчі Євро-2020

Футболісти  збірної Німеччини перемогли на мюнхенській «Альянц-Арені» команду Португалії (4:2) у другому турі групи  F фінальної стадії чемпіонату Європи.

У складі німецької збірної м'ячі забили Кай Гаверц (51-а хвилина) та Робін Госенс (60), у португальців - Кріштіану Роналду (15) і Діогу Жота (67). Крім того, у пасиві гостей два автоголи. На 35-й хвилині у власні ворота забив Рубен Діаш, а на 39-й - Геррейру, передає Укрінформ.

Раніше у суботу угорці на «Пушкаш Арені» у Будапешті змогли зіграти унічию (1:1) з чемпіонами світу - французами. У командах відзначилися Аттіла Фіола (45+2 хвилина) та Антуан Грізманн (66).

Становище команд у групі F після двох турів: Франція - 4 очки, Німеччина - 3, Португалія - 3, Угорщина - 1.

У третьому турі 23 червня о 22.00 паралельно відбудуться поєдинки Португалія - Франція та Німеччина - Угорщина.

Сьогодні ж о 22.00 на Євро-2020 у другому турі зійдуться команди групи E. Іспанія у Севільї приймає футболістів Польщі.

Ситуація у квартеті: Швеція - 4 очки (після 2-х матчів), Словаччина - 3 (2), Іспанія 1 (1), Польща - 0 (1).