Бухов і Говоров вийшли до півфіналу чемпіонату Європи з плавання на 50-метрівці кролем

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина) триває турнір з плавання.

За підсумками попередніх запливів чоловіків на 50 метрів вільним стилем до півфіналу змагань вийшли українці Владислав Бухов і Андрій Говоров, передає Укрінформ.

Бихов показав 9-й загальний час (22,05 секунди), Говоров - 14-й (22,19).

Сергій Шевцов (22,64) та Ілля Лінник (22,67) посіли в кваліфікації 31-е і 33-е місця відповідно серед 69-ти учасників.

Кращий результат - у голландця Тома Де Бура (21,76).

Півфінали в цій дисципліні відбудуться в сьогоднішній вечірній програмі, фінал пройде 23 травня.