Україна - перша у медальному заліку ЧЄ з важкої атлетики

Збірна України з важкої атлетики виграла командний медальний залік на чемпіонаті Європи, який проходив з 3 по 11 квітня у Москві.

Про це передає Укрінформ із посиланням на Sport.ua.

Збірна України стала першою і в командному медальному заліку за великими медалями (4 золота, 1 срібло, 1 бронза), і в заліку з урахуванням малих медалей у вправах - ривку та поштовху, де українці здобули 10 золотих, 3 срібних і 4 бронзових нагороди.

«Золото» ЧЄ-2021 у Москві завоювали важкоатлети Каміла Конотоп, Ірина Деха, Аліна Марущак і Дмитро Чумак.

В останній день змагань Анастасія Лисенко стала віцечемпіонкою Європи у ваговій категорії понад 87 кг. Раніше Дмитро Вороновський отримав бронзову медаль.

У п'ятірка найкращих збірних Європи також потрапили збірні Болгарії, Вірменії, Грузії, Румунії.