Анастасія Лисенко виграла «срібло» чемпіонату Європи з важкої атлетики

У заключний день чемпіонату Європи з важкої атлетики в Москві скарбничка збірної України поповнилася «сріблом» Анастасії Лисенко.

Лисенко посіла друге місце у ваговій категорії понад 87 кг, піднявши в сумі двоборства 252 кг (116 кг - у ривку + 136 кг - у поштовху), повідомляє Укрінформ.

Чемпіонкою континенту стала британка Емілі Кемпбелл - 276 кг (122+154), третій результат показала Мелік Гюнай з Туреччини - 243 кг (108+135).

Нагадаємо, раніше у складі збірної України золоті нагороди в абсолютній першості виграли Каміла Конотоп (до 55 кг), Ірина Деха (до 76 кг), Аліна Марущак (до 81 кг) і Дмитро Чумак (до 109 кг), бронзовим призером став Дмитро Вороновський (55 кг).