«Дніпро-1» розгромив «Львів» на старті 20 туру футбольної Прем'єр-ліги України

Футболісти «Дніпра-1» здобули впевнену перемогу над «Львовом» в стартовому поєдинку 20-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ).

Зустріч пройшла в Дніпрі і завершилася з рахунком 5:1 на користь господарів «Дніпро-Арени», передає Укрінформ.

М'ячі забили Маріо Чузе, який відзначився на 19-й і 65-й хвилинах, Данило Ігнатенко (58), Ігор Когут (63) і Вагнер Гонсалвеш (90+4) - у складі «Дніпра-1»; Альваро Луїс Тавареш (71, з пенальті) - у львів'ян.

«Львів» перед перервою залишився в меншості - на 44-й хвилині за друге попередження червону картку отримав Ернест Ньярко.

У другий ігровий день в суботу, 3 квітня, «Маріуполь» зустрінеться з «Інгульцем» з Петрове, львівський «Рух» зійдеться з луганською «Зорею», а чернігівська «Десна» прийматиме донецький «Олімпік».

На неділю, 4 квітня, заплановані поєдинки закарпатського «Миная» і ковалівського «Колоса», полтавської «Ворскли» і донецького «Шахтаря», «Олександрії» і київського «Динамо».

Турнірне становище: «Динамо» - 46 очок (після 19-ти ігор), "Шахтар" - 39 (19), «Зоря» - 32 (18), «Ворскла» - 31 (19), «Десна» - 30 ( 19), «Колос» - 29 (19), «Олександрія» - 26 (19), «Дніпро-1» - 25 (20), «Інгулець» - 19 (19), «Маріуполь» - 18 (19), «Олімпік» - 17 (18), «Львів» - 15 (18), «Минай» - 14 (18), «Рух» - 13 (18).

«Дніпро-1» розгромив «Львів» / Фото: Микола М'якшиков. Укрінформ