Молодіжна збірна України з футболу програла словакам на Antalya Cup

Футболісти молодіжної збірної України (вік гравців - до 21-го року) програли команді Словаччини (2:3) у заключному матчі турніру Antalya Cup у Туреччині.

На 49-й хвилині м'яч у складі українців забив Михайло Мудрик, на 56-й - Богдан В'юнник; суперники відзначилися на 63-й, 70-й та 83-й хвилинах, передає Укрінформ.

Результати інших сьогоднішніх матчів: Узбекистан - Казахстан - 2:0, Північна Македонія - Болгарія - 5:1.

Згідно з регламентом Antalya Cup, кожна збірна провела по три поєдинки. Раніше українці поступилися болгарам (1:2) та зіграли унічию з командою Узбекистану (1:1).

Турнір виграли словаки - 7 очок. Болгарія має 6 пунктів, Північна Македонія та Узбекистан - по 4, Казахстан - 3, Україна - 1.

Цими змаганнями підопічні Руслана Ротаня розпочали підготовку до відбору Євро-2023 (U21), який для України стартує 3 вересня виїзним матчем проти Сербії. Суперниками української команди у боротьбі за путівку до фінальної частини чемпіонату континенту також будуть збірні Франції, Північної Македонії, Фарерських островів та Вірменії.