Бущан вважає, що він також винен у втраченій перемозі над Фінляндією

На думку воротаря нашої збірної, в епізоді з пенальті він помилково підказав Миколенку.

Голкіпер збірної України Георгій Бущан прокоментував епізод з призначенням пенальті у його ворота в матчі відбору на ЧС-2022 з Фінляндією (1:1), передає Укрінформ.

«Незадоволені результатом і завершенням матчу. В останні 5 хвилин мали більш грамотно зіграти. Контролювали гру і мали достатньо моментів, які не вийшло реалізувати. Не вистачило нам трохи концентрації в завершенні матчу.

Ми всією командою підтримали Миколенка. Мені потрібно було підказати йому, щоб він вибив м'яч, а я сказав, щоб він мені скинув. Цим я його заплутав. Хотів би теж вибачитися за пенальті і вилучення на останніх хвилинах», - сказав Бущан.

Збірна України з двома очками займає третє місце у відбірковій групі D, поступаючись фінам за додатковими показниками. Лідирує в групі Франція з чотирма очками.

У третьому турі 31 березня Україна в Києві прийматиме збірну Казахстану. Початок матчу – о 21:45.