Надія Кіченок виграла тенісний турнір St. Petersburg Ladies Trophy в парному розряді

Українсько-румунський дует Надія Кіченок - Ралука Олару став переможцем турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) St. Petersburg Ladies Trophy серії WTA500 в Санкт-Петербурзі (Росія) з призовим фондом $565,530 тис.

У фіналі змагань парного розряду посіяні під першим номером Кіченок і Олару здобули вольову перемогу над другими «сіяними» американками Кейтлін Крістіан і Сабріною Сантамарією - 2:6, 6:3, 10:8, повідомляє Укрінформ.

Відзначимо, що Надія Кіченкок вперше перемогла на змаганнях серії WTA 500 (раніше - WTA Premier).