Україна - десята на чеському етапі Кубка світу з біатлону в одиночній змішаній естафеті

Одиночна змішана естафета завершила дев'ятий етап Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Место.

Українці Анастасія Меркушина та Богдан Цимбал використали шість додаткових патронів і пробігли одне штрафне коло, фінішувавши 10-ми серед 26 тандемів, передає Укрінформ.

Переможцем одиночної змішаної естафети стала команда Швеції, яка на 1,5 секунди випередила дует з Норвегії. Третє місце в сингл-міксті посіли американці.

Заключний в сезоні етап Кубка світу-2020/21 пройде 19-21 березня в Остерсунді (Швеція). У програмі змагань спринти, гонки переслідування та мас-старти.