«Парі Сен-Жермен» відстояв нічию з «Барселоною» і зіграє в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Французький «Парі Сен-Жермен» та іспанська «Барселона» не виявили переможця в матчі у відповідь 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла в Парижі і завершилася нічийним результатом - 1:1, передає Укрінформ.

У складі господарів на 30-й хвилині з пенальті забив Кіліан Мбаппе, а на 37-й каталонці відповіли голом з дальньої дистанції Ліонеля Мессі, якому на 45-й хвилині не вдалося забити з 11-метрової позначки.

Таким чином, «Парі Сен-Жермен» вийшов до 1/4 фіналу за сумою двох матчів. У першій грі команда Маурісіо Почеттіно розгромила в гостях "синьо-гранатових" з рахунком 4:1.

Решта матчів у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть наступного тижня. 16 березня: «Реал» (Іспанія) - «Аталанта» (Італія), «Манчестер Сіті» (Англія) - «Боруссія» (Менхенгладбах, Німеччина), 17 березня: «Челсі» (Англія) - "Атлетико" (Іспанія), «Баварія» (Німеччина) - «Лаціо» (Італія).

Як повідомлялося, першими чвертьфіналістами стали португальський «Порту», німецька «Боруссія» з Дортмунда та англійський «Ліверпуль».

Жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 19 березня.