«Баварія» перемогла «Боруссію» і повернула лідерство в Бундеслізі

Клуб з Мюнхена випереджає «РБ Лейпциг» в турнірній таблиці на 2 очки.

В центральному матчі 24-го туру чемпіонату німецької Бундесліги «Баварія» перемогла на своєму полі «Боруссію» (Дортмунд) 4:2, повідомляє Укрінформ.

В першому таймі гості шокували «Баварію», забивши два м’ячі вже до 9-ї хвилини. Двічі відзначився Голанд. Втім, до перерви мюнхенці відігралися. Два голи в активі Левандовські. Наприкінці зустрічі «Баварія» вирвала перемогу завдяки голам Горетцки і Левандовські.

Топ-4 Бундесліги: 1.«Баварія» - 55 (24), 2.«РБ Лейпциг» - 53 (24), 3.«Вольфсбург» - 45 (24), 4.«Айнтрахт» – 43 (24).

Раніше в матчі 24-го туру «РБ Лейпциг» обіграв на виїзді «Фрайбург» 3:0 і тимчасово вийшов на перше місце.