«Олександрія» перемогла «Дніпро-1» і зіграє в 1/2 фіналу Кубка України з футболу

Фото, відео
У розіграші Кубка України з футболу сезону-2020/21 визначилися усі учасники півфінальної стадії турніру.

Останню кубкову вакансію в 1/2 фіналу заповнила «Олександрія», яка у чвертьфінальному матчі на «Дніпро-Арені» вирвала перемогу над «Дніпром-1» у серії пенальті - 4:3 (ігровий час - 1:1), передає Укрінформ.

Рахунок відкрив півзахисник «Олександрії» Максим Третьяков, який відзначився на 62-й хвилині. Відновив паритет хавбек «Дніпра-1» Сергій Булеца (79).

«Олександрія» виграла в серії пенальті у «Дніпра-1» / Фото: Микола М'якшиков, Укрінформ

«Олександрія» догравала матч у меншості - на 75-й хвилині червону картку отримав Дмитро Гречишкін.

Як повідомлялося, до 1/2 фіналу також вийшли луганська «Зоря» - після вольової перемоги у Луцьку над рівненським «Вересом» (2:1), київське «Динамо», яке на столичному НСК «Олімпійський» обіграло по пенальті ковалівський «Колос» (4:3), та волочиський «Агробізнес», який у додатковий час взяв гору над донецьким «Шахтарем» (1:0).

Жеребкування кубкового півфіналу відбудеться 4 березня.

Нагадаємо, фінал Кубка України має пройти 12 травня на міському стадіоні в Тернополі.