Уряд затвердив заходи на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізкультури і спорту

Уряд затвердив заходи на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізкультури і спорту

Укрінформ
Український уряд затвердив план заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України

"Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив План заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року", - сказав міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

За його словами, «ми розпочинаємо реалізацію нашої вже затвердженої Стратегії. У наших планах збільшити кількість людей, які займаються не тільки професіональним спортом, але й масовим. Адже ми розуміємо, що рухова активність - це, в першу чергу, міцне здоров'я».

Зокрема, планується створення онлайн-платформи для забезпечення взаємодії, проведення засідань та зустрічей, обміну ідеями і технологіями між представниками держави, бізнесу і науковцями з метою підвищення рівня залученості населення до оздоровчої рухової активності.

Задля забезпечення популяризації фізичної активності планується розміщення соціальної реклами на телебаченні та на сторінках соціальних мереж із залученням провідних спортсменів як хедлайнерів здорового способу життя.

У планах заходів, зокрема, й такі пункти: розроблення комплексу показників і механізму моніторингу рівня залученості населення до занять фізичною культурою і спортом; сприяння створенню фонду розвитку спорту та рухової активності для поліпшення матеріально-технічної бази, популяризації оздоровчої рухової активності, запровадження пілотного проекту «Гроші ходять за послугою» у системі масового спорту та оздоровчого фітнесу; проведення загальнодоступних спортивних заходів для активного сімейного відпочинку в місцях масового відпочинку.

Планується також облаштування безпечних маршрутів для пішохідного, велосипедного, водного туризму за участю органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання; забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти; впровадження рекомендацій лікарями, зокрема сімейними, під час організації рухової активності як дієвого засобу зниження ризику захворювань; підвищення якості спортивної медицини; підвищення рівня автономії спортивних федерацій; імплементація міжнародних стандартів у сфері боротьби з допінгом у спорті та запровадження постійного моніторингу.

Ознайомитися з повним текстом Стратегії можна за посиланням

Читайте також: Уряд надав восьми спорткомплексам статус баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки

Як повідомляв Укрінформ, 3 березня уряд надав восьми спортивним комплексам статус баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки.

Фото: uk.wikipedia.org.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-