УХЛ: «Білий Барс» програв «Краматорську», «Сокіл» переміг в серії булітів «Маріуполь»

Оновлено
Клуб з Краматорська виграв 20-й матч в сезоні.

В українській хокейній лізі (УХЛ) триває регулярний чемпіонат. В пропущеному матчі 2-го туру «Білий Барс» (Біла Церква) програв на своєму льоду «Краматорську» 3:4, повідомляє Укрінформ.

Клуб з Краматорська виграв 20-й матч в сезоні. Основний час завершився внічию 3:3. Шайби закидали: Бабинець, Грабовецький, Благой – «Білий Барс»; Сурсов, Жвачкін, Гринь – «Краматорськ». В овертаймі гол Мальцева приніс гостям перемогу.

А в матчі 34-го туру «Маріуполь» поступився вдома «Соколу» (Київ) 5:6. Основний час і овертайм завершилися внічию 5:5. Шайби закидали: Градусов-2, Коваленко, Кудрін, Лихачов – «Маріуполь»: Рубан-2, Кузьменко, Голубич, Ступак – «Сокіл». В серії булітів переміг «Сокіл» 3:1.

Топ-3 лідерів: 1.«Донбас» - 56 (31), 2.«Кременчук» - 54 (33), 3.«Сокіл» - 48 (32).

Як повідомляв Укрінформ, в матчах 34-го туру регулярного чемпіонату УХЛ «Білий Барс» (Біла Церква) програв на своєму льоду «Краматорську» 1:2, а «Дніпро» (Херсон) поступився вдома «Кременчуку» 2:3.