Норвежець Бьо переміг у мас-старті чемпіонату світу з біатлону; Прима - у топ-20

В Антгольці-Антерсельві (Італія) завершився 54-й чемпіонат світу з біатлону.

Переможцем чоловічої гонки з масовим стартом на 15 км з чотирма вогневими рубежами став олімпійський чемпіон Йоганнес Бьо з Норвегії, який з чистою стрільбою подолав дистанцію за 38 хвилин 09,5 секунди, повідомляє Укрінформ.

"Срібло" і "бронзу" світової першості здобули французи Кантен Фійон Має (3 штрафних кола; 42 секунди відставання) та Емільєн Жаклен (2; +55).

Українці Артем Прима (3 промахи) та Дмитро Підручний (4) фінішували відповідно 20-м та 23-м серед 30 учасників.

Біатлонний сезон продовжить чемпіонат Європи, який з 26 лютого по 1 березня прийматимуть Раубічі (Білорусь).

Попереду також заключні етапи Кубка світу у чеському Нове-Мєсто (5-8 березня), фінському Контіолахті (12-15 березня) та норвезькому Голменколлені (20-22 березня).

Наступний чемпіонат світу у 2021 році пройде у Поклюці (Словенія).

На фото: Йоганнес Бьо.