Гол Малиновського приніс «Аталанті» перемогу над «Фіорентиною»

Команда українського півзахисника перемогла у Флоренції.

Український півзахисник Руслан Малиновський забив переможний м’яч за «Аталанту» в матчі 23-го туру чемпіонату Італії (Серії А) проти «Фіорентини» (2:1). Про це повідомляє Укрінформ.

В гостьовому матчі проти «Фіорентини» Руслан Малиновський вийшов на поле на 64-й хвилині, замінивши Пашалича. На 72-й хвилині український півзахисник забив м’яч, який вивів гостей вперед 2:1 і згодом приніс «Аталанті» перемогу.

В цьому сезоні Малиновський відіграв за «Аталанту» в 27 матчах, в його активі 4 голи і 3 результативні передачі.

Після 23-и турів «Аталанта» набрала 42 очки і посідає 4-е місце в Серії А. Лідирує в чемпіонаті «Ювентус», який набрав 54 очки.