"Київ-Баскет" зіграє з БК "Пінар Каршияка" в 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА

Оновлено
Український баскетбольний клуб "Київ-Баскет", який достроково забронював місце у чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА, зустрінеться з турецькою командою "Пінар Каршияка".

У заключному, шостому турі другого етапу групового турніру Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет" у столичному Палаці спорту програв латвійському "Вентспілсу" - 80:88 (15:23, 24:18, 15:20, 26:27), повідомляє Укрінформ.

Найрезультативнішим у складі господарів став форвард киян Сергій Павлов, в активі якого 19 очок.

В матчі аутсайдерів квартету К угорський "Керменд" вдома здобув вольову перемогу над голландською командою "Зволле" - 87:80 (18:23, 19:21, 25:26, 25:10).

Підсумкове турнірне становище: "Вентспілс" - 11 очок, "Київ-Баскет" - 10, "Керменд" - 9, "Зволле" - 6.

В 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА "Київ-Баскет" двічі зіграє з переможцем квартету L турецьким клубом "Пінар Каршияка".