«Лаціо» переміг «Ювентус» і завоював Суперкубок Італії

П’ята перемога в Суперкубку в історії римського клубу.

Римський «Лаціо» обіграв «Ювентус» 3:1 в матчі за футбольний Суперкубок Італії, повідомляє Укрінформ.

Поєдинок за один з трофеїв італійського футболу відбувся в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Чемпіон країни – «Ювентус» зустрівся з володарем Кубка Італії – «Лаціо». В першому таймі команди обмінялися голами. Луїс Альберто вивів «Лаціо» вперед, а Дібала рахунок зрівняв.

Після перерви Лулич вдруге вивів вперед римлян, а Катальді на останніх секундах гри встановив остаточний рахунок – 3:1 перемога «Лаціо».

«Лаціо» вдруге за останні три роки виграє Суперкубок Італії. У 2017 році римляни також перемогли «Ювентус» (3:2).

Всього римський клуб п'ять разів вигравав цей трофей. «Ювентус» ставав володарем Суперкубка Італії рекордні вісім разів.