"Зоря" обіграла "Колос" і піднялась на друге місце у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти луганської "Зорі" з рахунком 2:0 обіграли ковалівський "Колос" у поєдинку 14-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги України.

Успіх "Зорі" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі принесли голи Владлена Юрченка, який реалізував пенальті на 31-й хвилині зустрічі, та Владислава Кочергіна (90+1), повідомляє Укрінформ.

На 56-й хвилині форвард гостей Олександр Волков не зміг реалізувати 11-метровий удар.

"Колос" догравав матч у меншості - на 55-й хвилині за друге попередження червону картку отримав Віталій Гавриш, а на 57-й арбітр Юрій Іванов вилучив з поля півзахисника ковалівців Євгена Морозка.

Завершать програму туру недільні поєдинки донецького "Шахтаря" з київським "Динамо" на ОСК "Металіст" у Харкові (17.00) та донецького "Олімпіка" з "Олександрією" на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського (19.30).

Результати матчів, які відбулися 9 листопада:

"Десна" (Чернігів) - "Дніпро-1" - 1:1

голи: Дмитро Хльобас (48-ма хвилина) - Владислав Шаповал (45+2);

"Маріуполь" - "Карпати" (Львів) - 2:2

голи: В'ячеслав Чурко (15), Дмитро Мишньов (54) - Єгор Назарина (50, 90+4, з пенальті);

"Львів" - "Ворскла" - 2:0

голи: Ренан (12), Педро (41, з пенальті).

Турнірне становище: "Шахтар" - 37 очок (після 13-ти ігор), "Зоря" - 28 (14), "Десна" - 27 (14), "Динамо" - 27 (13), "Олександрія" - 20 (13), "Маріуполь" - 17 (14), "Олімпік" - 14 (13), "Колос" - 14 (14), "Дніпро-1" - 12 (14), "Карпати" - 11 (14), "Львів" - 11 (14), "Ворскла" - 8 (14).