АПЛ: «Ман Сіті» обіграв «Евертон», Зінченко повернувся у склад

Команда Хосепа Гвардіоли здобула п’яту перемогу в сезоні.

В матчі 7-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Евертон» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі команди обмінялися голами. Габріел Жезус вивів «Ман Сіті» вперед на 24-й хвилині, а Кальверт-Льюїн через 10 хвилин рахунок зрівняв. В середині другого тайму Марез знову вивів гостей вперед. А згодом Стерлінг закріпив перевагу «Ман Сіті». 3:1 – перемога команди Гвардіоли.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч на позиції лівого захисника. У двох попередніх матчах Зінченко не потрапляв до заявки.

Після 7-и турів у «Ман Сіті» стало 16 очок. Команда Гвардіоли посідає друге місце в АПЛ. Відставання від лідера і головного конкурента в боротьбі за титул – «Ліверпуля» складає 5 очок.