Дівоча збірна України з футболу розгромила Латвію в товариському матчі в Києві

Дівоча футбольна збірна України в рамках підготовки до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2020 (WU-17) провела товариський матч проти Латвії.

Товариський поєдинок Україна (WU-17) — Латвія (WU-17) відбувся 19 вересня на НТК ім. В. Баннікова і закінчився з рахунком 6:0 (5:0). Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Голами відзначилися: Христюк (10, 21), Іванченко (16), Мущенська (40), Семків (42), Корнацька (64).

Гра проходила за тотальної переваги українських футболісток, які ще до перерви змусили суперниць діставати м’яч із сітки своїх воріт 5 разів, а після перерви перевагу українок закріпила Наталія Корнацька.

Наступний контрольний матч суперниці зіграють 21 вересня також на НТК ім. В. Баннікова. Він розпочнеться о 14.00.

Нагадаємо, що команда Сергія Сапронова готується до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2020 (WU-17). Із 20-го по 26 жовтня за путівку до наступного раунду українки змагатимуться в Сербії з господарками, а також збірними Чехії та Грузії. Поєдинки еліт-раунду турніру пройдуть навесні 2020 року.