Футболісти “Шахтаря” U-19 стартували з поразки в юнацькій Лізі УЄФА

Футболісти молодіжного складу донецького клубу “Шахтар” (U-19) поступилися одноліткам із англійського “Манчестер Сіті” в 1-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Поєдинок “Шахтар” (U-19) — “Манчестер Сіті” (U-19) відбувся сьогодні, 18 вересня, і закінчився з рахунком 1:3 (1:2). Про це повідомляє пресслужба УАФ.

Голами відзначилися: Бондаренко (33) — Бернабе (18), Козик (27, автогол), Туаізі (79).

За великим рахунком, долю зустрічі було вирішено ще в першому таймі, коли вболівальники побачили 3 забиті м’ячі. Причому, незважаючи на те, що на перерву команди пішли за рахунку 1:2 на користь гостей, на жаль, два м’ячі з трьох забили гравці “Шахтаря”.

Свій наступний поєдинок донецька “молодіжка” проведе 1 жовтня на виїзді проти однолітків з італійської “Аталанти”.