АПЛ: «Ман Сіті» Зінченка сенсаційно програв «Норвічу»

Команда Хосепа Гвардіоли відстала від лідера ліги – «Ліверпуля» на 5 очок.

В матчі 5-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» несподівано програв на чужому полі «Норвічу» 2:3. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі «Ман Сіті» двічі пропустив вже до 28-ї хвилини. За господарів забивали Маклін і Кантвелл. Лише перед самою перервою Агуеро один гол відіграв.

У другому таймі «Норвіч» відновив перевагу у два м’ячі. Відзначився кращий гравець АПЛ у серпні – фінський форвард Пуккі. На 88-й хвилині Родрі знову скоротив відставання гостей. Але врятувати бодай нічию «Ман Сіті» не зумів. 3:2 – сенсаційна перемога «Норвіча» і перша поразка «Ман Сіті» в сезоні.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко відіграв увесь матч на позиції лівого захисника.

Після 5-и турів у «Ман Сіті» залишилось 10 очок. Команда Гвардіоли посідає друге місце в АПЛ. Відставання від лідера і головного конкурента в боротьбі за титул – «Ліверпуля» складає 5 очок.