АПЛ: «Ліверпуль» обіграв «Ньюкасл»

Команда Юргена Клоппа виграла усі 5 матчів на старті сезону.

В 5-у турі чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» на своєму полі обіграв «Ньюкасл» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч на «Енфілд Роуд» розпочався несподівано. На 7-й хвилині Віллемс вивів гостей вперед. Однак, ще до перерви нападник «Ліверпуля» Мане забив двічі.

В другому таймі Салах збільшив перевагу господарів. 3:1 – п’ята перемога «Ліверпуля» в п’яти матчах сезону.

Після цієї перемоги «Ліверпуль» набрав 15 очок і впевнено очолює турнірну таблицю АПЛ. Головний конкурент «Червоних» у боротьбі за титул – «Ман Сіті» сьогодні в 5-у турі гратиме на виїзді з «Норвічем». Початок матчу – о 19:30.