Динамівець Родрігес відіграв 90 хвилин в матчі збірної Люксембургу проти Сербії

Форвард київського футбольного клубу “Динамо” Жерсон Родрігес відіграв 90 хвилин за національну збірну Ллюксембургу.

У черговому поєдинку відбору до Євро-2020 збірна Люксембургу приймала команду Сербії, якій поступилася з рахунком 1:3. Про це повідомляє пресслужба ФК “Динамо”.

До середини другого тайму господарі поступалися з рахунком 0:2, але гол Турпеля подарував надію місцевим уболівальникам на позитивний результат. І все-таки клас зіграв ключову роль і фінальну крапку серби поставили на 78 хвилині - Мітрович оформив дубль.

Форвард динамівців Жерсон Родрігес провів на полі в цьому поєдинку всі 90 хвилин в якості флангового атакуючого півзахисника.

Наступний поєдинок Люксембург проведе 11 листопада в гостях проти Португалії також у рамках відбору Євро-2020.