Збірна України врятувала контрольний матч з футболістами Нігерії

Фото, відео
Національна збірна України з футболу в перерві між відбірковими матчами чемпіонату Європи-2020 провела товариський поєдинок з командою Нігерії.

Контрольний матч Україна - Нігерія на 31-тисячному стадіоні "Дніпро-Арена" в Дніпрі завершився внічию з рахунком 2:2, повідомляє Укрінформ.

Команда Андрія Шевченка зуміла відіграти два голи у нігерійців. До перерви м'ячі в ворота Андрія Луніна забили Айоделе Аделеє, який відзначився на 4-й хвилині, і Віктор Осімхен (34, з пенальті). У другому таймі паритет встановили Олександр Зінченко (78) та Роман Яремчук (80).

Товариський матч Україна - Нігерія / Фото: Микола Мʼякшиков, Укрінформ

Заключні матчі в групі В кваліфікації Євро-2020 Збірна України проведе з Литвою (11 жовтня, Харків), Португалією (14 жовтня, Київ) і Сербією (17 листопада, Белград).