Збірна журналістів обіграла ветеранів «Дніпра» перед матчем Україна – Нігерія

Фото
Журналісти перемогли в серії післяматчевих пенальті.

Збірна ветеранів футбольного клубу «Дніпро» і збірна журналістів України розіграли Кубок Дніпра перед спарингом Україна – Нігерія. Переможцем благодійного матчу у Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви» стала збірна журналістів. Про це повідомляє Укрінформ.

Поєдинок за Кубок Дніпра-2019 пройшов в рамках заходів УАФ перед товариським матчем між національними збірними України та Нігерії. Окрім футболу, на уболівальників чекала концертна програма та призи.

Збірна журналістів обіграла ветеранів "Дніпра" / Фото: Микола М'якшиков, Укрінформ

Зустріч між командами ветеранів «Дніпро» та збірною журналістів України завершилась перемогою журналістів. Два тайми основного часу по 30 хвилин завершились внічию 2:2. В серії пенальті перемогла команда журналістів 5:3.

У складі ветеранів «Дніпра» відзначилися Сергій Назаренко, Олександр Грицай і Олег Шалаєв, а у складі журналістів – Віктор Шевчук, Віктор Ожогін, Дмитро Москаленко, Сергій Теодорович і Дмитро Тимохін.

Метою благодійного матчу є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму, які отримали квитки на товариську зустріч Україна – Нігерія.