"Олександрія" перемогла у Полтаві "Ворсклу" в чемпіонаті України з футболу

Футболісти "Олександрії" в останній літній день обіграли в гостях "Ворсклу" (1:0) у 6-у турі чемпіонату української Прем'єр-ліги.

Голом на полтавському стадіоні імені Олексія Бутовського на 23-й хвилині відзначився Дмитро Шастал, повідомляє Укрінформ.

У паралельній зустрічі "Дніпро-1" здобув вдома вольову перемогу (2:1) у матчі з ковалівським "Колосом".

Голи: Олександр Назаренко (58-ма хвилина), Ігор Когут (90+3) - Євген Морозко (18).

Сьогодні також відбудеться гра чемпіонату між "Львівом" та "Маріуполем" (початок о 19.30, транслюватиме телеканал "Футбол-2").

Завершиться 6-й тур у неділю, 1 вересня, матчами донецьких "Олімпіка" і "Шахтаря" (17.00; "Футбол 2"), луганської "Зорі" і київського "Динамо" (19.30; "2+2").

Як інформувало агентство, у вчорашній стартовій грі чернігівська "Десна" та львівські "Карпати" зіграли у безгольову нічию - 0:0.

Турнірне становище: "Шахтар" - 15 очок (після 5-ти ігор), "Десна" - 11 (6), "Зоря" - 10 (5), "Олександрія" - 9 (6), "Дніпро-1" - 8 (6), "Ворскла" - 7 (6), "Динамо" - 7 (4), "Колос" - 7 (6), "Львів" - 6 (5), "Карпати" - 5 (6), "Маріуполь" - 4 (4), "Олімпік" - 1 (5).

Поєдинок 4-го туру "Маріуполь" - "Динамо" перенесено на 25 вересня через участь клубів у єврокубках.