АПЛ: Зінченко допоміг «Ман Сіті» перемогти «Брайтон»

Команда Хосепа Гвардіоли очолила турнірну таблицю АПЛ.

В матчі 4-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на своєму полі «Брайтон» 4:0. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі «Ман Сіті» мав тотальну перевагу і двічі забив – відзначились де Брюйне і Агуеро. Після перерви Агуеро і Бернарду Сілва забили ще два м’ячі. 4:0 – перемога «Ман Сіті».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко відіграв увесь матч на позиції лівого захисника. Зінченко брав участь у двох гольових атаках: в першому таймі, коли забивав де Брюйне і після перерви, коли відзначився Агуеро.

Після 4-х турів «Ман Сіті» набрав 10 очок і піднявся на перше місце в АПЛ. Головний конкурент команди Гвардіоли в боротьбі за титул – «Ліверпуль» сьогодні грає на виїзді з «Бернлі».