У Харкові пройшов етап Кубка України зі стрільби з лука

Третій етап Кубка України зі стрільби з лука "Стріли Слобожанщини" завершився у Харкові.

У змаганнях взяли участь найсильніші лучники України - представники Києва, Вінницької, Сумської, Чернівецької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Львівської і Харківської областей, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК.

Учасники виступали у класичному (олімпійському) та блочному луку. Всього змагалися близько 180-ти спортсменів.

Серед чоловіків у класичному луку переможцем став олімпійський чемпіон 2008 року, заслужений майстер спорту України Віктор Рубан. У командних змаганнях  перемога дісталася львів’янам. У жінок "золото" здобули харків'янки.

У командному заліку з блочного лука серед чоловіків переможницею стала команда "Харківська-1".