Лапшин здобув друге

Лапшин здобув друге "золото" чемпіонату світу з літнього біатлону

Представник Республіки Корея Тимофій Лапшин виграв у суботу, 24 серпня, спринт на 7,5 км чемпіонату світу з літнього біатлону, що триває у Раубічах (Білорусь).

Лапшин подолав дистанцію за 20 хвилин 48 секунд, припустившись одного промаху на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Учора Тимофій був першим у фіналі суперспринту.

"Срібло" та "бронзу" здобули росіяни - відповідно Олександр Поварніцин (4,1 секунди відставання, 1 промах) та Едуард Латипов (15,3, 2).

Українські біатлоністи Сергій Семенов та Андрій Доценко завершили спринтерську дистанцію  відповідно на 18-у і 26-у місцях.

Сьогодні на чемпіонаті світу також пройде жіночий спринт на 6 км, а завершаться змагання 25 серпня гонками переслідування.