Збірна України U-18 поступилася Аргентині в 1/4 фіналу ЧС-2019 з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України U-18 у драматичній боротьбі поступилася команді Аргентини в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 в монгольському Улан-Баторі.

Чвертьфінальний поєдинок Аргентина – Україна на ЧС-2019 з баскетболу 3х3 відбувся 7 червня і закінчився з рахунком 21:20. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Суперники одразу розпочали з насиченої фізичної боротьбі. Аргентинцям вдалося провести дві результативні атаки на старті. За три хвилини до завершення українці відставали на 7 очок. На останніх двох хвилинах їм вдалося наздогнати суперника. За рівного рахунку суперники знову вийшли вперед, та відповідь з-за дуги повернула лідерство українцям – 20:19. Однак останню переможну атаку не вдалося провести, а аргентинці за 0,2 секунди до сирени заробили два штрафних і виявилися точними.

Таким чином, збірна Аргентини пройшла у півфінал ЧС-2019 U-18 з баскетболу 3х3.