Українці Захаров і Зейналова виграли титули на юніорських турнірах ITF

Українські тенісисти провели фінальні матчі на турнірах ITF World Tennis Tour Juniors. Володимир Захаров виграв титул в Молдові, Сабіна Зейналова стала чемпіонкою на Кіпрі.

У суботу, 1 червня, завершилися фінальні матчі на турнірах п'ятої категорії в Кишиневі і Лімассолі. 16-річний одесит Володимир Захаров, який отримав в столиці Молдови перший номер посіву, в трьох сетах переміг четвертого сіяного француза Аморі Ренеля. Про це повідомляє БТУ.

Сабіна Зейналова продовжила свою переможну серію в юніорському турі, яка становить вже 16 матчів, включаючи ігри в парному розряді. У фіналі турніру в Лімассолі 15-річна киянка, посіяна під третім номером, перемогла п'яту сіяну Челсі Фонтенель зі Швейцарії.

У парному розряді Сабіна Зейналова грала разом із британкою Шарлотт Расселл. У фінальному матчі українсько-британський дует переміг Терезу Хаас і Емму Штаубер із Німеччини.