Футболісти Ізраїлю обіграли команду Болгарії і вийшли у фінал Меморіалу Лобановського

Молодіжна збірна Ізраїлю з футболу (гравці до 21 року) стала фіналістом XVI Міжнародного турніру пам'яті Валерія Лобановського.

У стартовому матчі Меморіалу видатного українського тренера на київському стадіоні НТК імені Віктора Баннікова ізраїльтяни в серії пенальті взяли гору над своїми однолітками з Болгарії - 5:4 (основний ігровий час - 1:1), повідомляє Укрінформ.

У фіналі "молодіжка" Ізраїлю зустрінеться з переможцями протистояння між командами України та Кіпру, які сьогодні зійшлися в іншому півфіналі на столичному НСК "Олімпійський".

5 червня відбудуться поєдинки за призові місця. Матч (за "золото" або за "бронзу") за участю українців о 18.00 пройде на НСК "Олімпійський", інша гра відбудеться о 15.00 на НТК імені Віктора Баннікова.

Торік турнір пам'яті Валерія Лобановського виграла молодіжна збірна Словенії, яка у фіналі розгромила команду Ізраїлю (3:0).

Відзначимо, що "синьо-жовті" не вигравали меморіал Валерія Лобановського з 2009 року.