Карапас виграв велогонку «Джиро д'Італія»

Карапас став першим велогонщиком з Еквадору, який виграв одну з трьох головних багатоденок.

Велогонщик команди Movistar Річард Карапас став переможцем загального заліку легендарної велобагатоденки «Джиро д'Італія». Він став першим представником Еквадору, який виграв Гранд-тур. Про це повідомляє Sport Arena.

Перед сьогоднішньою гонкою з роздільним стартом еквадорець випереджав найближчого переслідувача Вінченцо Нібалі з Bahrain Merida на 1 хвилину і 54 секунди. Карапас фінішував 36-м на останньому етапі «Джиро д'Італія» і зумів зберегти лідерство в загальному заліку.

У генеральній класифікації Карапас випередив італійця Нібалі трохи більше ніж на хвилину. На третьому місці велогонку завершив словенець Прімож Роглич з Jumbo-Visma.

Представників України на «Джиро-2019» не було.